Робота: Customer Support Specialist Дистанційно Вакансії І Робота

Потрапила у компанію завдяки «сарафанному радіо». Ніщо не працює краще, ніж реклама знайомих та авторитетних у твоїх очах людей. Таким чином, компанію мені порекомендувала одна з моїх знайомих, яка співпрацювала і продовжує співпрацювати з компанією ZONE3000.

Чесно кажучи, вперше дізналась що таке хостинг, коли прийшла на тренінг у компанію, і до останнього не вірила, що зможу все це опанувати. Але в процесі мені стало дуже цікаво, я засвоїла матеріал і з усім розібралася. Службу підтримки часто уявляють як такий собі кол-центр, де люди в навушниках завчено відповідають на дзвінки користувачів. Про роботу Support-фахівця розповідає Євгенія Кириленко, спеціалістка з 11-річним досвідом роботи з клієнтами та керівниця Support-відділу в ІТ-компанії Sigma Software. Думаю, ця посада підходить людям, які люблять спілкування й прагнуть розвиватися.

It Help Specialist — Что Это За Профессия

При  цьому зовсім не обов’язково мати технічну освіту та добре знатися в IT. Головне ― бути відкритим новому досвіду та знанням! Я побачила оголошення на сайті, і мене зацікавила ця вакансія. Без вагань відправила своє резюме та стала очікувати на результат.

що робить IT Support Specialist

❌ «Ваш дзвінок дуже важливий для нас»Якщо вам просто треба заповнити паузу, краще вмикайте приємну музику. Фрази-кліше — фальшиві та не додають спілкуванню жодних позитивних емоцій. Ми команда постійно практикуючих спеціалістів в галузі інтернет-маркетингу, зокрема маркетингу в соціальних мережах. Вже у наступному році ми відкриваємо новий набір на безкоштовну навчальну програму Sigma Software Support Camp.

Спеціаліст Із Впровадження Медичної Іт-системи (пуща-водиця)

«Ліг» корпоративний сайт або не працює Інтернет? Майстер повинен бути на місці тієї ж миті. Що повинен уміти айтішник та де можна здобути цю професію? Я закінчила університет за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мови».

  • У мене була крута база знань англійської та навички вільного спілкування.
  • » Погодьтеся — неприємно, коли хтось це визнає, тим паче що це суб’єктивно.
  • Ось так і почалася моя робота в ZONE3000.
  • Якщо у вас гарний рівень англійської, ви готові приділяти час навчанню й пізнавати щось нове ― ця робота точно для вас.
  • Спочатку я не вірила, що пройду відбір, але старання та дуже сильне бажання працювати саме тут мені допомогли.

Наші фахівці з великим досвідом за плечима поділяться теоретичними та практичними знаннями й навчать вас базових аспектів техпідтримки. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Зацікавила позиція та прагнете спробувати себе у цій сфері? Тоді переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше.

Ось так і почалася моя робота в ZONE3000. Я думаю, що ця посада підійде людям будь-якого віку, які відповідають стандартним вимогам щодо рівня іноземної мови, вказаним у вакансії. Також людина має бути готова постійно вдосконалюватись, навчатись, працювати над собою.

Насправді я не шукала вакансії в IT сфері, тим паче не думала, що буду працювати у технічній підтримці. У дитинстві у мене була мрія стати вчителькою англійської, та я майже втілила IT Support Specialist вакансії її в життя, вивчившись на перекладача. Після закінчення університету займалася репетиторством, проте мені стало цікаво спробувати себе на посаді не філологічного спрямування.

Одна помилка може швидко зіпсувати весь діалог. Робота в Support-відділі — це ідеальний варіант для старту в ІТ, бо для неї не потрібно мати широкий бекграунд на самому початку. Аби пояснити загальну суть, варто розділити підтримку на три рівні. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ці Вакансії За Містами

Спочатку я не вірила, що пройду відбір, але старання та дуже сильне бажання працювати саме тут мені допомогли. Існує думка, що айтішником треба народитися. Звісно, основна вимога для цієї професії – посидючість, а також безмежна захопленість технікою та новими технологіями.

що робить IT Support Specialist

Також ви маєте бути відповідальним, проявляти емпатію та, в деяких моментах, терплячість. Сапортер від душі хоче допомагати людям, і це бажання дуже відчувається. Тепер нарешті можу зрозуміти наскільки релевентні описи інших посад… Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел.

Також я вважаю, що така робота підійде стресостійким людям із навичками мультитаскінгу. Так, це не завжди легко, але всі негативні моменти нівелюються абсолютною кількістю переваг роботи у Customer Support ZONE3000. Не зайвою буде також технічна підкованість —  розуміння операційних систем, баз даних, тестування, віртуалізації. Усе це —  бажані навички та знання, що дозволять фахівцю підтримки бути затребуваним на ринку та швидко перемикатися між проєктами. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Письмові комунікації значно скорочують віртуальну дистанцію між співрозмовниками, але з іншого боку — не дають змогу відчути ваші інтонації.

що робить IT Support Specialist

Позиція Customer Support чудово підійшла для початку кар’єри в ІТ. Я люблю свою роботу за можливість навчатись нових речей, пов‘язаних зі сферою хостингу, вебсайтів, програмування. Не менш важливим є й те, що я обожнюю спілкуватись із людьми. Таке щоденне довготривале спілкування з клієнтами може здатись мукою для когось. Напевно, немає кращого показника того, що ти робиш свою справу добре, ніж відгуки щасливих користувачів. Також на цій посаді регулярно переглядається розмір доходу відповідно до твоїх успіхів, є можливість кар‘єрного розвитку та професійного зростання.

Преимущества И Недостатки

У мене була крута база знань англійської та навички вільного спілкування. Я мала плани шукати роботу у сфері IT, оскільки це перспективна галузь. Збиралася пройти курси IT HR/Recruiter, проте вирішила спочатку надіслати резюме сюди.

що робить IT Support Specialist

А набути усіх інших навичок може будь-хто. Мало хто уявляє, наскільки широкий спектр питань вирішує служба технічної підтримки. Отже, https://wizardsdev.com/ як бачите, у ролі Customer Support Specialist випробовують себе зовсім різні люди. І кожен знаходить у цій роботі свої плюси.

Насправді не можу сказати, що є якісь особливі критерії для роботи на посаді CS Specialist. Якщо у вас гарний рівень англійської, ви готові приділяти час навчанню й пізнавати щось нове ― ця робота точно для вас. Для неї також у пригоді стануть такі якості як терплячість, привітність та доброзичливість, щоб ефективно комунікувати з клієнтами та відповідати на запити. А далі все залежить від вашого бажання рости та розвиватись далі. Для того, щоб розібратися в цьому питанні та поставити крапки над «і», ми запросили на каву спеціалістів технічної підтримки компанії ZONE3000. Адже завжди цікаво послухати думку тих, хто дійсно працює у сфері допомоги клієнтам, а не «експертів», які лише спостерігають зі сторони.

Leave a Reply

Your email address will not be published.